Zapraszamy do fascynującej podróży przez naszą najnowszą kolekcję, gdzie moda staje się wyrazem osobowości, emocji i przekonań

"Ubrania, które Mówią" nie tylko ozdabiają ciało, ale także przekazują treści, inspirują i angażują.

Słowa mają moc, a to co nosimy na znaczenie i wpływa na to jak się czujemy. To przesłanie towarzyszyło nam przy tworzeniu kolekcji z autorskimi nadrukami i intencją – „Ubrania, które mówią”. Specjalnie dla VISSAVI powstały intrygujące pięknem, graficzne mandale oraz motyle, które na koszulkach oraz sukienkach, towarzyszą sentencjom w postaci napisów. Jesteśmy pełne przekonania, że każde z tych słów, ma swoją określoną moc, swoje dobro, które możemy przenieść do naszej codzienności. Ubiór to manifestacja Twojej osoby.

Staję się tym kim jestem w pełni, Świadomość siebie, Radość życia, Moc miłości, Wszystko czego dotknę zamienia się w piękno – wybierz co chcesz powiedzieć, ubierz i poczuj jak to na Ciebie działa. Doświadczaj ubrań pozytywnie naładowanych. Załóż tę bluzkę i poczuj, jak stajesz się w pełni sobą, emanując pozytywną energią i harmonią. Niech będzie to nie tylko ubranie, ale również inspiracja do odkrywania własnej tożsamości i piękna w świecie.