Filtruj:

Sortuj:

Wybrane filtry:

Liczba produktów: 13

Sukienki na chrzciny

Najmodniejsze sukienki na chrzciny 

Chrzciny są jedną z pierwszych uroczystości odbywających się na cześć naszej pociechy. Z tego powodu jest to wyjątkowe wydarzenie także dla jej rodziców, dlatego warto zadbać o ich odpowiedni strój. Kreacje na chrzciny zwykle są w wizytowym stylu, nieco podobne do tych, po które sięgamy, gdy wybieramy się na przyjęcie weselne. Niemniej jednak, w tym wypadku należy pamiętać o tym, że jest to uroczystość, w której ważna część odbywa się w kościele. W związku z tym, sukienki na chrzciny nie powinny być raczej zbyt dużo odsłaniające i krzykliwe. Co zatem będzie najlepszym wyborem?

Wybierz najpiękniejsze kreacje na chrzciny w Vissavi

Niezależnie od tego, czy jesteś matką dziecka, jego chrzestną czy po prostu gościem - bardzo ważna jest nasza wygoda. Jeśli nie będziesz czuła się dobrze w swojej kreacji, całe przyjęcie minie Ci pod znakiem dyskomfortu. Najpopularniejsze sukienki na chrzciny są więc zwiewne, pozwalają na swobodę ruchu oraz eksponują nasze walory. Paniom o figurze klepsydry polecamy modele z podkreśloną talią (np. za pomocą paska), które w subtelny sposób uwydatniają krągłości. Miłośniczkom prostoty i elegancji polecamy nasze sukienki z lekkim wycięciem nad kolanem - świetnie się sprawdzą także na innych rodzinnych uroczystościach. Kreacje na chrzciny w kwiaty czy z innym wzorem będą idealne dla kobiet, które lubią się nieco wyróżniać. Całą stylizację można wtedy nieco zrównoważyć gładkim żakietem w delikatnym kolorze i małą torebką w stylu lat 90., które obecnie zaliczają modowy comeback. Jeśli przyjęcie odbywa się w zimniejszych miesiącach warto sięgnąć po sukienki na chrzciny z długim rękawem lub rękawem ¾ - zestawiając je z odpowiednim okryciem wierzchnim typu płaszcz możemy nadać całej stylizacji dodatkowego szyku.

 Jakich sukienek na chrzciny unikać?

Z pewnością wyzywających modeli - nie tylko ze względu na to, że część uroczystości będzie odbywać się w kościele. Chrzciny są przede wszystkim uroczystością rodzinną - warto odpuścić sobie na tą okazję kreacje, po które normalnie sięgnęłybyśmy szykując się np. na wyjście do klubu. Odradzamy także sukienki na chrzciny w mocnych kolorach - lepiej sprawdzą się w takiej sytuacji pastele i odcienie nude, które są bezpiecznym, ale i modnym wyborem na każdą okazję. W Vissavi oferujemy szeroki wybór kreacji, które spełniają wszystkie powyższe wymagania. Jednak poza niepisanymi zasadami dotyczącymi ubioru na uroczystości tego typu warto myśleć przede wszystkim o sobie i wybrać kreację na chrzciny, która nam odpowiada, w której będziemy czuć się swobodnie.