O Vissavi

Vissavi to polska marka istniejąca na rynku od 2001r. Jej początki to spełnienie dziecięcych marzeń założycielki firmy i obecnej dyrektor kreatywnej Agaty Blok. A wszystko zaczęło się od naszkicowanych pięciu fasonów uszytych w zaledwie trzech rozmiarach, które sprzedały się w tempie ekspresowym. Sukces sprawił, że firma zaczęła rozwijać autorską kolekcję - klasyczne formy, oryginalne dzięki detalom, to przedsmak stylu jaki do dziś charakteryzuje kolekcję Vissavi. Pierwsze modele uszyła zaprzyjaźniona pracownia krawiecka, dziś firma współpracuje na stałe z kilkunastoma zakładami produkcyjnymi. Dystrybucja odzieży odbywa się na terenie całej Polski za pośrednictwem 16 sklepów stacjonarnych, 60 multibandowych oraz sklepu online. Marka stawie na własną sieć sprzedaży i sukcesywnie dąży do jej rozwoju.

Nasze produkty

Kolekcje Vissavi łączą w sobie komfort użytkowania oraz niebanalne wzornictwo. W asortymencie marki dominują sukienki, zarówno wizytowe jak i codziennie, szyte są w krótkich seriach kolorystycznych, co gwarantuje poczucie niepowtarzalności i wyjątkowości. Obok sukienek, znaleźć możemy idealnie skrojone żakiety w klasycznym stylu oraz spodnie i spódnice, jak również sezonowo kurtki i płaszcze. Do produkcji wykorzystywane są głównie tkaniny europejskie, dzianiny i wełny kupowane są w Polsce. Asortyment dostępny jest w rozmiarach od 34 do 46. Cała kolekcja Vissavi produkowana jest w Polsce, za czym stoi nie tylko troska o odpowiednią jakoś szycia, ale i biznesowa odpowiedzialność za partnerów i pracowników zapewniając im odpowiednie warunki pracy i wynagrodzenie nie naruszające godności człowieka. Współpraca z naszymi partnerami opiera się na dialogu, przejrzystości i szacunku.

Co nas wyróżnia?

Ubrania Vissavi wyróżniają się ponadczasowością oraz klasycznymi a zarazem niezwykle kobiecymi wzorami. Nasze konstruktorki, posiadające ponad 20 letnie doświadczenie, tworzą formy dopasowane są do polskich sylwetek, tak by każda kobieta, niezależnie od rozmiaru wyglądała pięknie i czuła się komfortowo. Modnym krojom towarzyszą doskonałej jakości materiały, zapewniające ubraniom świetny wygląd i trwałość. Nie robimy sztuki dla sztuki a ubrania dla kobiet, które mają je nosić i czuć się w nich wyjątkowo. Naszą misją jest towarzyszenie kobiecie we wszystkich najważniejszych momentach jej życia. W DNA naszej firmy wpisana jest siła kobiecości w której zawarte jest wszystko: piękno, wdzięk, elegancja, zmysłowość, emocje, wolność, wewnętrzna moc, czucie, kolor, blask – jednym słowem BYCIE SOBĄ.