FEMME BALANCE

NOWA KOLEKCJA VISSAVI

Kolekcja Wiosna Lato 2023

Równowaga bierze się z Twojego źródła kobiecości. Czerpie z niego moc, harmonię i bezpieczeństwo, które określają Twój indywidualny i właściwy balans w życiu. Nie zapominaj o wewnętrznym femme balance i dziel się tym, co masz najlepszego w sobie razem z Vissavi.

Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji “Femme Balance” byłyście Wy - kobiety. Piękne, różne a zarazem podobne, z właściwym kompasem balansu i równowagi. Śledząc wasze historie, kierowałyśmy się przeżyciami, tym co nas doświadcza, cieszy, buduje i uszczęśliwia.

Na co dzień wpływa na Ciebie wiele czynników z zewnątrz, ale o Twoim wewnętrznym balansie decydujesz Ty sama, wewnątrz siebie. Właściwa równowaga powinna towarzyszyć Ci zarówno w momencie wyciszenia i spokoju, ale także w sytuacjach obarczonych często wysiłkiem i stresem wynikającym ze zwykłej codzienności i obowiązków. To właśnie wtedy Twój wewnętrzny femme okazuje się swoistym balsamem.

Osiągając wewnętrzny balans dzielisz się ze światem tym, co masz najlepszego w sobie. Z łatwością wyrażasz siebie, relacje oraz czyny są przyjemnością. Harmonia pojawia się również w Twojej codziennej garderobie i stylizacjach. Znasz siebie i wiesz, że idealnie dobrana kreacja jest zobrazowaniem Ciebie samej i tego co czujesz.

Przeprowadziłyśmy dziesiątki, jak nie setki rozmów z kobietami, które tworzą z nami VISSAVI, pracując w naszych kilkunastu sklepach w Polsce. Były to rozmowy na temat ich samym oraz naszych cudownych klientek, czyli Was. Projektując wiosenne modele patrzyłyśmy szeroko na indywidualność i wewnętrzne piękno każdej z nas.

Natura zawsze dąży do równowagi, a wraz z nią i My, będąc nieoderwalną częścią. Wiosna to dobry moment na odrodzenie się na nowo. Zakwitaj i poczuj femme balance, który bierze się z Twojego źródła kobiecości.

"Femme Balance", tylko tyle i aż tyle chcemy Wam powiedzieć tej wiosny.