VISSAVI LOVE STORY

PO PROSTU SZCZĘŚLIWA

Kolekcja Jesień Zima 2022/2023

VISSAVI LOVE STORY - Po prostu szczęśliwa.Taką nazwę nosi kampania VISSAVI na sezon Jesień-Zima 2022/23. Jest to komunikat, który wysyłamy do Was wprost, wysyłamy go prosto w serce Waszej kobiecości!

Po prostu szczęśliwa... pomyślicie, że to jakiś banał, frazes lub slogan, idealny na kubek do kawy. Jeśli jednak każda z nas zada sobie to pytanie - "Czym dla mnie jest szczęście?" To odpowiedź najczęściej jest ta sama.

Wszystko zaczyna się od Miłości, chcemy kochać i być kochani. Oczywiście w życiu towarzyszą nam różne miłości. Ta do rodziców, dziadków, dzieci, przyjaciół, partnerów i mężów, kotów i psów itd., ale ta Pierwsza Miłość, najważniejsza, która buduje te wszystkie wymienione miłości zaczyna się od nas samych.

Od tego jak traktujemy siebie, jaki kontakt mamy ze sobą, w jaki sposób ze sobą rozmawiamy, czy siebie słuchamy, troszczymy się o siebie i o swoje potrzeby, jak się po prostu Kochamy.

Bo żeby dać innym Miłość trzeba kochać, lubić i szanować siebie. Tylko wtedy możemy wejść w stabilne relacje, które uniosą nas wysoko, uskrzydlą, dodadzą wiatru i koloru naszym działaniom i naszemu życiu, sprawią, że będzie szczęśliwie płynęło we właściwym kierunku.

O tym właśnie jest nasza najnowsza kampania, o kobiecie spełnionej, która czerpie radość z życia, rozkwita w relacji z mężczyzną.

Mężczyzna w tej relacji jest Partnerem, daje wsparcie i opiekę, zrozumienie dla wyborów i decyzji swojej kobiety. Pozwala jej na indywidualny rozwój poza ich relacją, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że tylko tak wzajemnie mogą dać sobie satysfakcję i szczęście.

Wspólnie tworzą swoją przestrzeń pełną bliskości, czułości i ciepła, by nasyceni tymi jakościami odważnie wyjść do Świata.

Wolna wola, zaufanie, czyste intencje, zrozumienie to główne składniki, które budują Miłość i Szczęście oraz chęć bycia ze sobą. Pod takim scenariuszem LOVE STORY podpisuje się VISSAVI całym swoim sercem i zespołem.

Takich Miłości życzymy naszej kobiecie VISSAVI. Słuchajmy siebie, nie bójmy się marzyć i spełniać nasze wewnętrzne pragnienia, uśmiechajmy się do siebie i nie bójmy się być…. Po prostu szczęśliwe!