ROZMOWY KOLOROWANE

HALO HALO. IT'S ME... VISSAVI

Kolekcja Wiosna Lato 2022

Halo halo, dzwonimy do Was! Prosimy odebrać telefon, zaraz nastąpi połączenie międzymiastowe! Łączymy ROZMOWY KOLOROWANE!

Najnowszą wiosenno-letnią kampanią VISSAVI chcemy Was zaprosić do rozmowy na temat Waszej wielobarwnej kobiecości, różnorodnych odcieni wrażliwości, postrzegania tego co piękne, a przede wszystkim do kolorowania rzeczywistości i otoczenia barwnym stylem. Każda z Was to kolor lub zbiór kolorów, czasami mozaika kolorystyczna, a jeszcze innym razem przenikające się kolory w tak absolutnie zachwycający i nieoczywisty sposób, że trudno je nazwać.Tak, słowo KOLOR będzie towarzyszyć nam przez cały ten sezon ponieważ takie są kolekcje VISSAVI, ultrakolorowe, barwne jak kobieca emocjonalność, są po prostu takie jak WY!

Chcemy podkreślić fakt, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa to jak się "ze sobą” czujemy. Na ile poświęcamy sobie czas by wydobyć na zewnątrz to co rzeczywiście chcemy zakomunikować otoczeniu. Na ile słuchamy tego co mamy sobie samym do powiedzenia. Stąd nazwa kolekcji ROZMOWY KOLOROWANE. Halo Halo It’s me… VISSAVI!

Pozostając w klimacie naszego rodzimego miasta Rzeszowa, trafiamy w samo jego serce. Niby to banał, tylko rynek, takie niemalże powszednie miejsce dla mieszkańców Rzeszowa, ale jeśli zmienimy perspektywę i spojrzymy na to architektoniczne cudo np. z pierwszego piętra zabytkowej kamienicy, to dostrzeżmy to tętniące życie, które toczy się tu od dziesiątek lat...

I tak trafiłyśmy do Atelier Fryzjerskiego Katarzyny Złamaniec, które swoją atmosferą i wystrojem po prostu zwaliło nas z nóg! Kasia zrobiła coś co rzadko się zdarza. Potraktowała to miejsce z czułością, pozwoliła starym wnętrzom żyć ich przeszłością łącząc ich estetykę ze swoją artystyczną wizją. Dzięki swojej wyobraźni stworzyła miejsce totalnie kultowe na mapie miasta Rzeszowa.

Spacerując po salonie czujemy się otuleni ciepłym drewnem w oryginalnie zachowanych podłogach, bujną roślinnością, kolorowymi kanapami, fotelami i pufami, przezroczystymi, owalnymi lampami w brązie, pulsującymi ciepłym światłem. Spotykamy nawet mały żółty retro telewizorek, który w naszej kampanii odegrał jedną z drugoplanowych, niemych ról, zwróćcie uwagę na jego ekran na zdjęciach. Oczywiście zakochałyśmy się w analogowych aparatach telefonicznych, z tą ich charakterystyczną kolorystyką dla lat 80-tych, które stały się naturalnym pretekstem do aranżowania scenek między naszymi bohaterkami podczas sesji zdjęciowej.

Realizacji tej sesji towarzyszyły ruch, spontaniczność, wywracanie mebli, wiatr, kolor, energia, a do tego zainspirowała nas przepełniona intensywnością barw kolekcja.

Do naszej bajki z lat 90-tych zabrałyśmy Brygidę w roli niezapomnianej Cindy Crawford oraz Iwonę do złudzenia przypominającą Karen Mulder. Wystarczyło ich urodę odpowiednio rozświetlić makijażem, nadać charakterystycznego kształtu brwiom oraz dodać volumenu i odbicia włosom by uzyskać efekt Ikon modelingu z przed 30 lat.

Do naszej kampanii przeniosłyśmy także odwagę charyzmatycznych modelek, ich pewność siebie i siłę. Spójrzcie na zadowoloną z życia Iwonę w przepięknym białym komplecie na błękitnym fotelu. Jej pewność siebie i elegancja nie ulotniły się nawet w pełnej radości spontanicznej pozie.

Zanim jednak nasze bohaterki kampanii VISSAVI przeobraziły się w top modelki świetnie poczuły rolę opisanej wcześniej zadbanej Polki końca lat 80-tych, jako Panie sekretarki z misternie upiętymi kokami w kwiatowych sukieneczkach czy jako przyjaciółki, które wspólnie odwiedziły salon fryzjerski w dziennych, mocno nasyconych kolorem sukienkach….

Zastanawiacie co skłoniło nas do kolejnej wycieczki w tak daleką przeszłość? Otóż były to czasy w których powód spotkania nie musiał być jakiś wyjątkowy i specjalny. Tak wiele rzeczy robiło się wtedy razem i tym samym pielęgnowało się relacje. Powód by pięknie i kobieco wyglądać także nie był szczególnie wymagany. Każda okazja aby „być kobietą” w pełni, podkreślając przy tym wszelakie swoje atuty fizyczne i cechy osobowości, była zaproszeniem i wstępem do kreowania rzeczywistości swoją obecnością i stylem. Była okazją do udziału w czymś atrakcyjnym czyli rozmowie, wymianie energii i myśli, poglądów, spostrzeżeń oraz inspiracji

Was również zapraszamy do tego kobiecego dialogu, kiedy tylko macie na to ochotę. Jesteśmy tu dla Was, czekamy na wasze komentarze, przemyślenia, na Waszą szczerość. Tylko w taki sposób chcemy budować dalej VISSAVI i relacje z Wami. Spotykając się i rozmawiając.

Czas na… ROZMOWY KOLOROWANE. HALO HALO IT’S ME…VISSAVI!