BLISKO SIEBIE...

JUSTYNA STECZKOWSKA DLA VISSAVI

Z niezwykłą przyjemnością chcemy zaprezentować Wam efekty naszej kobiecej wyprawy, kolekcję "Blisko siebie…Justyna Steczkowska dla VISSAVI”.

Nikomu nie trzeba przedstawiać tej Ikony polskiej sceny muzycznej. Od ponad 25 lat zachwyca nas swoim niezwykłym czterooktawowym głosem. Czaruje wyjątkowo delikatnym sopranem, niespotykaną łatwością śpiewania wysokich rejestrów, które często zabierają nas słuchaczy w świat duchowych uniesień

Jej głos oraz repertuar przenoszą w płynące łagodną melodią anielskie przestworza, ale także pokazują siłę i urodę żeńskiej energii, jej różnorodność. Dlatego możliwości głosowe Justyny Steczkowskiej trudno jest zamknąć w jednym zdaniu. Równie doskonale brzmi i obejmuje nas emocjami gdy śpiewa niskimi, wręcz rockowymi dźwiękami, zaskakuje przestrzenią gdy śpiewa tzw. białym głosem, wibruje swoim muzycznym instrumentem niczym rajski ptak i zadziwia gdy wchodzi w rejestry, które trudno jest określić, a zasługują na miano czarodziejskich i z poza tego świata. 

Justyna Steczkowska to kwintesencja talentu, świadomości, sensualnej kobiecości i pracowitości.

Nie każdy wie jakim jest tytanem pracy. W jej przypadku zamiast słowa praca, bardziej pasuje określenie ciągły rozwój. Przez 25 lat kariery estradowej nie raz skręcała w muzyczne obszary będące zaskoczeniem dla wszystkich.

Dla niej samej była to konieczność, poszukiwanie, odkrywanie, po prostu duchowy i intelektualny rozwój. Jej charakterystycznej i odważnej muzyce zawsze towarzyszyły słowa będące swoistą poezją, pełną zmysłowości i namiętności, oddającej wszelakie odcienie relacji między ludzkich.

Te same wartości od dawna określają VISSAVI. Od ponad 20 lat stawiamy na rozwój.

Wierzymy też, że nasze codzienne zaangażowanie i pracowitość przyniosą efekty w postaci satysfakcji zarówno dla nas samych, jak i dla kobiet VISSAVI. Tak! Jesteśmy odważne, również nie boimy się zmian i uwielbiamy wyzwania.

Kochamy różnorodność, co widać po naszych bogatych w różne modele kolekcjach. Nasze motto: „Świadoma kobiecość kreuje piękno” wybrzmiewa dziś szczególnie piękne będąc odzwierciedleniem kobiecości, którą reprezentuje Justyna Steczkowska.

Wielokrotnie wychodziłyśmy do Was, najczęściej z inicjatywy właścicielki i założycielki VISSAVI, Agaty Blok, z ideą dbania o swój wewnętrzny spokój. Wpływania na swój dobry nastrój i komfort, dbania o balans i równowagę dla umysłu, serca oraz duszy.

Tutaj ponownie chcemy podkreślić, jak bliskie są nam pojęcia wzajemnego zrozumienia, empatii i szacunku. Są dla nas podstawą w relacjach zawodowych i prywatnych. Uważamy, że tylko w taki sposób można budować poczucie bezpieczeństwa i zaufania w zespole oraz w relacjach z Wami, klientkami VISSAVI.

Justyna Steczkowska to „obraz” kobiecości w najpiękniejszej jej odsłonie.  Świadomość swojego ciała, tego kim się jest, słuchanie swojego wewnętrznego Ja, swoich potrzeb i pragnień, realizacja ich.

Traktowanie siebie z czułością, z szacunkiem, reagowaniem na sygnały, które wypływają z duszy i umysłu. Zadawanie sobie pytań i szukanie odpowiedzi, także wewnątrz siebie. Codzienne zwyczajne i niezwyczajne wsłuchiwanie się w siebie. 

Poczucie własnej wartości, która pozwala odkrywać swoją kobiecą subtelność i moc, eksponować je razem lub osobno, świadomie o nich decydować, prezentować się na zewnątrz taką, jaką się autentycznie czuję w danym momencie.

Taki kobiecy „statment" imponuje nam jako kobietom. W podobny sposób komunikujemy kobiecość w VISSAVI. Bądźmy dla siebie inspiracją i przykładem na to, że można WIELE jeśli zdecydujemy się na szczerość i rozwój.

Justyna Steczkowska…..to piękny człowiek i piękna kobieta, Rzeszowianka, muzyczna i duchowa Szamanka, niosąca ze sobą tyle światła, którym od lat obdarza innych…..wszystkie wymienione powyżej wartości, które reprezentuje, są nam bardzo bliskie...

Nie mogło być więc inaczej, intuicja podpowiadała nam żeby zwrócić się właśnie do niej i zaprosić do wspólnej podróży z VISSAVI, takiej blisko przyrody, natury, wiatru i wody…. blisko swojego kobiecego Ja….