DANCING QUEEN

Z RADOŚCIĄ PRZEZ ŻYCIE Z VISSAVI

Kolekcja Jesień Zima 2021/2022

W sezonie Jesień-Zima 2021/2022 stawiamy kolejny mocny krok w stronę kobiecych wartości, które dla właścicielki marki, Agata Blok, są bardzo ważne.

Szukając na przestrzeni ostatnich dekad punktu, gdzie budzi się kobiecość w nowej odsłonie, nieco innej niż dotychczas, wyraźniejszej, bardziej kuszącej pomimo wciąż lekkiego zawstydzenia i rumieńca, trafiamy na cudowne, pełne wolności, swobody i głośnych myśli lata 70. To właśnie w tym okresie następuje swoiste przebudzenie się „nowej kobiecości”, która z każdą kolejną dekadą przynosi inną jej odsłonę, śmielszą, odważniejszą i radośniejszą.

W kinach pojawia się kultowa „Gorączka Sobotniej Nocy” z Johnem Travoltą i Olivią Newton John, która pokazuje, że delikatność cudownie łączy się z charyzmą i wewnętrzną siłą. Przykład kobiecej indywidualności dają także boskie „Charlie Angels”. Barbra Streisand udowadnia, jak nieoczywiste jest kobiece piękno, grając w kolejnych hollywoodzkich produkcjach filmowych. A na parkietach domówek, dancingach i potańcówkach królują hity szwedzkiego fenomenu, zespołu ABBA. 

Jednym z ich największych przebojów w tym czasie jest utwór „Dancing Queen”, który natychmiast staje się hymnem dla kobiet kochających życie, idących tam, gdzie świeci Słońce, kierujących się dobrą energią, zrozumieniem, miłością, optymizmem, pozytywnym nastawieniem do świata i zwyczajną, codzienną radością.

Stąd inspiracja i nazwa dla jesienno-zimowej kolekcji: DANCING QUEEN - Z radością przez życie z VISSAVI... Bo każda decyzja zaczyna się w nas... i każda z nas może stać się Dancing Queen.

Odkrywamy klimatyczne Kino ZORZA z 1956 roku, które zachowało czar dawnych lat.

Sale kinowe, hol, kasa nadal zachwycają i zabierają w czasową podróż za pomocą oryginalnej architektury wnętrz. Głębokie zielenie na ścianach i siedzeniach oraz drewniane elementy tworzą doskonałe tło do zaprezentowania wyrazistych kolorów i wzorów z najnowszej kolekcji.

Amarant, czerwień, zieleń i kobalt, do tego kropla brązów i ponadczasowa czerń to wiodące barwy w DANCING QUEEN. Niezwykle pięknie wpisuje się w całość nowe spojrzenie na nadruki na tkaninach.

Projektantki VISSAVI z ogromną ciekawością zagłębiły się w temat fraktali i motywów wyjętych wprost z natury. Elementy liści, kwiatów i motyli zostały podzielone i powielone tak, by tworzyły nową harmonię i zwracały uwagę na detale w powiększeniu.

Drugi przystanek w kampanii to miejska panorama Rzeszowa.

Najlepszy widok na Pomnik Czynu Rewolucyjnego wzniesiony na przełomie lat 1971-1974, architekturę PRL i Stare Miasto gwarantuje Hotel Rzeszów. Swobodna przestrzeń tarasu należącego do hotelu pozwoliła odpowiednio wybrzmieć wieczorowym sukienkom z charakterystycznymi dla lat 70. bufiastymi rękawami, wysoką talią i stójkami.

"Podniesione" fryzury, grzywki, wywinięte fale, mocniejsze oko z czarną kreską lub konkretny kolor na powiece, koturn i spore okulary w grubych oprawkach nadały odpowiednią oprawę stylizacjom i pozwoliły naszym DANCING QUEEN wejść śmiałym krokiem na parkiet klubu „Piekiełko”.

Bohaterki kampanii, kobiety VISSAVI, celebrują życie i przyjaźń. Kochają dobrą zabawę, przygody i podróże. Aby zdążyć wszędzie tam, gdzie czekają na nie szczęśliwe chwile, potrzebują odpowiedniego środka transportu.

Rocznik 1972, Fiat 125p, biały z czerwoną tapicerką i pojemnym bagażnikiem. Ideał.

Zbiórka PKS DWORZEC AUTOBUSOWY W RZESZOWIE. Miejsce absolutnie fantastyczne i kultowe, które w naszym kampanijnym story ujęliśmy jako symbol odwagi, zmiany, początku, nowej drogi w życiu. Zapewne niejedna kobieta VISSAVI łączy swoją historię z tym starym dworcem, który był dla niej początkiem czegoś nowego.

Jasnokobaltowe rozkloszowane sukienki z szerokimi rękawami, w tym jedna w duże grochy. Komplet z geometrycznymi ramionami i szerokim wiązaniem w pasie. Wszystko podkreślone jasnymi dodatkami oraz bielą auta odbijającą wszelakie niebieskości, zwyczajność i jakaś magia w jednym, niebiańskość… Melancholia w stylu vintage.

Docieramy pod Hotel Prezydencki, perełkę zamierzchłych czasów z wieloma ciekawymi wątkami w tle.

Najciekawszy w kontekście kobiet żyjących w zgodzie ze swoimi przekonaniami i wyborami jest fakt, że w drodze do Bieszczad zatrzymała się w nim wielka gwiazda światowego kina, powalająca urodą, a jeszcze bardziej wielkością swojego serca i ludzkiej dobroci, Brigitte Bardot. Kobieta jedyna i wyjątkowa, podążająca swoją drogą z pełną odpowiedzialnością i świadomością.

Takie kobiece postawy wspiera i docenia VISSAVI, dla takich kobiet tworzy kolekcje, inspirując do działania w zgodzie z własnym, wewnętrznym, intuicyjnym i kobiecym JA. Przy okazji realizacji DANCING QUEEN - Z radością przez życie z VISSAVI, osoba BB naturalnie stała się patronką kampanii.

Na naszych zdjęciach raz jeszcze głośno zaprasza złoty napis HOTEL nad wejściem, a marmurowe korytarze i złote balustrady łączą piętra pomiędzy apartamentami, w których się działo.

Kobiety w eleganckich dziennych stylizacjach podjeżdżają pod hotel w kwiecistych sukniach, wygodnych marynarkach i spodniach, w dopasowanych bluzkach z wycięciami, z walizkami pełnymi ciuszków, kreacji, kosmetyków, butów i biżuterii. Wieczorami natomiast tańczą, rozmawiają, brylują w przezroczystościach, pięknie układających się na ciele sukniach w kolorze szmaragdu… 

THE END