VISSAVI W WIELKIM MIEŚCIE

Kolekcja Wiosna Lato 2021

VISSAVI od początku swojego istnienia docenia kobiecą indywidualność. Kultywuje wolność, prawdę, szczerość i autentyczność. Pozwala kobiecie wyrazić się na różne sposoby poprzez ubiór. Kibicuje kobiecie, gdy gotowa jest na zmiany i nowe wyzwania. Tę zmienność oraz różnorodność kobiecej emocjonalności marka traktuje jako atut i inspirację, które od lat odzwierciedla w swoich kolekcjach. Doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że moc kobiecości to pewnego rodzaju fuzja, połączenie siły charakteru i naturalnej delikatności.

Carrie, Miranda, Samantha i Charlotte idealnie oddają „ducha" współczesnej kobiety, mają podobne wartości w życiu, ale są zupełnie różne. Każda z nich preferuje inny styl, wybierają różne fasony, kolory, długości, dodatki, fryzury czy makijaże, ale jedno je łączy - kobiecość. Każda z nich ma indywidualny sposób na komunikowanie swojej kobiecości, oczywiście każdy jest właściwy, jedyny, niepowtarzalny, unikalny. Są z niej dumne, dbają o nią, korzystają z niej i wyrażają w mocniejszy lub subtelniejszy sposób za pomocą swoich stylizacji, jak chcą i kiedy chcą, w zależności od nastroju i potrzeby, zawsze stawiając na autentyczność.

Aktualnie w świecie designu ogólnie, w tym w modzie, wnętrzach, fotografii, a nawet muzyce, mamy powrót do lat 90s i 00s, dlatego pomysł na koncepcję do kampanii nawiązującej stylem do cudownych lat 90-tych, okazał się świetnym pretekstem do prezentacji najnowszej kolekcji VISSAVI.
Wierzymy, że naszym stałym klientkom, które pamiętają tamte czasy, sprawimy ogromną przyjemność w postaci sentymentalnej podróży, pięknych wspomnień i powrót do dni, kiedy rodził się ich styl. Natomiast młodemu pokoleniu kobiet, które uważają dziś lata 90-te za bardzo inspirujące i kultowe, jak serial „Sex W Wielkim Mieście”, chcemy pokazać udane połączenie tamtych i dzisiejszych trendów, docenienie ponadczasowej klasyki z odrobiną nowoczesności, po którą dziś, tak często sięgają.

Kolekcja VISSAVI to elegancja, klasyka i oryginalność w jednym, jakość w odszyciu i doborze naturalnych tkanin. Wszystkie modele szyte są w Polsce, co stanowi ogromną wartość i dumę marki. Dzięki temu finalnie otrzymujemy produkty wysokiej jakości, które służą na lata. Założycielce marki oraz projektantce w jednej osobie, Agacie Blok, bliskie są wartości związane ze zrównoważoną modą. Nie zależy jej na szybkim efekcie handlowym, najważniejsza jest relacja z klientkami, ich zaufanie i zadowolenie.