G17.jpg

Kobiety Vissavi - Cykl „One”Vissavi to marka przepełniona kobiecością.
Każda zaprojektowana rzecz w kolekcji jest wynikiem rozmów, analiz i zrozumienia istoty kobiecych potrzeb, a co ważne, rozmów między kobietami.
To One - kobiety, od prawie 20 lat tworzą markę Vissavi dbając o komfort innych kobiet.
Realizują ich praktyczne oczekiwania oraz marzenie o idealnej kreacji na co dzień, do pracy lub na wyjątkowe momenty w życiu.

Agata Blok

Agata Blok, założycielka marki, dyrektor kreatywna, manager kolekcji i projektantka w jednym. Agata 20 lat temu wymarzyła sobie, że stworzy markę odzieżową dla kobiet, takich, jak ona sama.

Od samego początku miała bardzo klarowną wizję, chciała stworzyć brand dla kobiet niebanalnych, takich, które dumne są ze swojej kobiecości, mają mocno określone poczucie własnej wartości i komunikują się ze światem poprzez swoją autentyczność oraz szczerość.

Wielobarwność kobiecej emocjonalności jest dla Agaty czymś normalnym, ale i niezwykłym, po prostu pięknym, dlatego zmienność w sposobie wyrażania siebie, w różnych monetach życia kobiety, potraktowała jako główną inspirację do stworzenia VISSAVI.

Agata daje sobie i kobiecie VISSAVI szansę wyboru, pewnego rodzaju wolność i odwagę w subtelnym, a kiedy trzeba bardziej intensywnym, manifestowaniu swoich cech charakteru, potrzeb i kobiecej natury, za pomocą ubioru.

Subiektywne odczucia, intuicja, otwartość umysłu i serca, grają na jej korzyść, nie przeszkadzają, wpływają pozytywnie na jej osobisty i zawodowy rozwój.

Na co dzień wraz z zespołem kultywuje wartości takie, jak szacunek do ludzi, empatia, dobra energia, które docierają daleko poza granice firmy, z nadzieją, że doświadczy ich także klienta VISSAVI.

Jaki styl preferuje Agata? Powyższy opis doskonale odzwierciedla jej „wielokolor”, a kwintesencję stylu Agaty śmiało można określić tymi kilkoma słowami, które tworzą hasło przewodnie marki VISSAVI - „świadoma kobiecość kreuje piękno”.

Alina Blok

Alina Blok, mama założycielki i projektantki Vissavi, Agaty Blok, dba o finanse firmy, kalkuluje, inwestuje wie co zrobić, żeby sukienki marki trafiły do kobiet w całej Polsce.
Jest konkretną bizneswoman, ale empatyczną, posiada wielkie serce. Gdy pojawia się problem, działa, biorąc wszystkie wątki pod uwagę, swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z zespołem.
Na co dzień wybiera kreacje eleganckie i wygodne, uwielbia kolory, te nasycone, jak i delikatne pastele.

Jola

Nieoceniona jako projektantka, konstruktorka, kierownik produkcji, ale przede wszystkim jako przyjaciółka VISSAVI i prawa ręka Agaty Blok, założycielki marki.

Jola jest przepięknym przykładem na to, że artystyczne cechy charakteru nie wykluczają odpowiedzialności i zorganizowania. Jej pomysły i kreatywność niejeden raz na przestrzeni ostatnich 13 lat zaskakiwały cały nasz zespół, jak i Was, drogie Klientki.

W tej chwili Jola powraca do gry po urlopie macierzyńskim! Pełna pasji i nowych doświadczeń, z dobrą energią i radością płynącą z bycia spełnioną mamą, gotowa, by podzielić się z nami tym wszystkim. Nie możemy się doczekać!

P.S. A jej styl? odpowiedź jest krótka, jej styl to VISSAVI!

Kasia

Kasia pracuje dla Vissavi od ponad 15 lat, zajmuje się sprzedażą hurtową, ilości i spójność kolekcji to jej temat. Inaczej rzecz ujmując, dba o to abyście miały różnorodność wyboru w fasonach, kolorach i co bardzo ważne w rozmiarach, w Waszym ulubionym, lokalnym sklepie Vissavi!

Kasia to wulkan energii, pomysłów i pozytywnego myślenia, zresztą, spójrzcie tylko na zdjęcie, widzicie tę pogodną twarz i uśmiech?

Jaki styl preferuje Kasia? Sukienki to jej konik, zwykle proste i w jednym kolorze, które idealnie podkreślają jej bujne uczesanie i wyrazisty makijaż.

Natalia

Swoją pracę dla marki zaczęła 12 lat temu. Pracowitość, szybkie reagowanie na kryzysowe sytuacje i równie szybkie ich rozwiązywanie, zapał, energia, wizja i chęci do działania sprawiły, że Natalia szybko zdobyła zaufanie w firmie.

Jeśli któraś z Was kocha modę i marzy o tym, aby rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku, to ścieżka zawodowa Natalii jest tu niewątpliwą inspiracją. Swoją pracę zaczynała jako ekspedientka w jednym ze sklepów Vissavi, może nawet ją poznałyście. Po miesiącu została managerem sklepu, potem specjalistą ds marketingu, a następnie managerem sieci sklepów. Obecnie zajmuje się kilkoma obszarami w firmie, rozwija także sklep internetowy Vissavi.

Styl Natalii ujęty jednym słowem to "kobiecość". Natalia w swoim ubiorze preferuje nowoczesną elegancję z odrobiną pieprzu w postaci wyrazistych dodatków. Mocniejszy kolczyk, duży wisior, modne botki czy ramoneska szybko zamieniają jej elegancki outfit w stylówkę przywodzącą na myśl „Gorączkę sobotniej nocy".

Monika

Monika związana jest z Vissavi 12 lat. Jest tzw. prawą ręką Zarządu, więc jej obowiązki obejmują szeroki wachlarz działań. Sporządza umowy, czuwa nad przepływem dokumentów w firmie, rekrutuje… prezentuje i pozuje. Tak, pozuje, dobrze przeczytałyście. Monika ma idealne wymiary, dlatego, gdy ma wolną chwilę, pozuje naszym projektantkom i prezentuje na sobie nowe modele jako modelka techniczna. Monika preferuje elegancki styl.

Jako pierwsza w firmie ma kontakt z gośćmi, więc zawsze prezentuje się doskonale. Zwraca uwagę na detale w swoim wyglądzie, wymodelowane włosy, świeży i delikatny makijaż. Do swoich stylizacji wybiera rzeczy proste, stonowane, a przede wszystkim doskonałej jakości.

Beata

Beata pracuje z nami od 12 lat. Jej stanowisko to operator elektronicznego systemu przygotowania produkcji. Zadaniem Beaty jest wprowadzenie do systemu komputerowego nowo powstałych wzorów, czyli naszych nowości. Z wielką precyzją stopniuje rozmiary, przygotowuje układy do wykrojów oraz wydruki form, po to, aby ubrania, które trafiają do Was, leżały idealnie i nie było konieczności ich wymiany. Żadna z nas nie lubi procesu odsyłania. Jeśli dociera do nas rzecz w naszym rozmiarze, ma doskonale pasować i już! Rozumiemy to i możecie na nas liczyć w tym temacie.

Beata w swoich codziennych stylizacjach stawia przede wszystkim na wygodę. Najczęściej wybiera dwuczęściowe zestawy, które pasują do jej aktywnego stylu życia. Spodnie, dzianinowe bluzki lub sweterki z ciekawym wzorem to elementy, które przeważają w jej garderobie.

Anna

Anna planuje i kontroluje cały proces produkcyjny.

To zadanie wymaga od niej dużego skupienia, jeden dzień opóźnienia i nowa kolekcja, na którą czekacie, może nie trafić na czas do Waszego ulubionego sklepu. Zanim dana sukienka zostanie uszyta, Ania sprawdza jakość tkanin oraz dodatków. Nie ma tu miejsca na przypadek, wiemy, że kochacie Vissavi nie tylko za styl, ale także za wysoką jakość materiałów i odszycia. Ania dba o to by nie zawieść Waszego zaufania.

Jak wygląda jej garderoba? Ania jest wysoką blondynką więc często wybiera dwu częściowe stylizacje, które idealnie pasują do jej sylwetki. Preferuje luźny i wygodny styl, bliska jest jej tzw. sportowa elegancja.

Jola

Jola z marką Vissavi związana jest od 12 lat.

Specjalistka od zadań związanych ze sprzedażą hurtową i zatowarowaniem sklepów. Gdy wchodzimy w okres karnawałowy czy nagle zmienia się pogoda i przychodzi wiosna, zbliża się okres ślubny, wtedy możemy liczyć na Jolę, która pilnuje sezonowości modeli w sklepach. Inaczej mówiąc zatowarowuje sklepy tak abyście miały coś na każdą okazję w danym czasie.

Pewnie nie raz widziałyście w naszych postach na social mediach tego uroczego pieska ze zdjęcia? Na imię ma Lucjan i nie znalazł się w firmie przez przypadek. Lucjan należy do rodziny naszej Joli, która robi nam tę przyjemność i od czasu do czasu zabiera Lucjana ze sobą do pracy. Nie musimy chyba mówić, jak wiele promieni Słońca wprowadza do naszej firmy jego obecność.

Styl Joli to luźne formy. Jola jest drobna więc najlepiej czuje się w modelach, które dodają objętości. Jeśli chodzi o kolory, najchętniej wybiera beże i zielenie a w sezonie wiosenno-letnim w jej szafie królują szyfonowe printy. Przy doborze stylizacji lubi eksperymentować.

Natalia

Natalia pracuje dla marki od 5 lat. Specjalistka do spraw e-commerce, master od sklepu online. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Natalia nie uznaje słów „nie da się”, drąży temat dotąd, aż okaże się, że jednak się da! Zajmuje się obsługą sklepu online, jest z Wami w kontakcie, gdy macie jakieś pytania czy wątpliwości.

Generalnie dni w pracy mijają jej na szukaniu rozwiązań, które zwiększą komfort poruszania się po sklepie internetowym Vissavi i robienia w nim zakupów. Ceni Wasz czas, bo wie, że nie macie go za wiele, dlatego wszystko musi działać jak w szwajcarskim zegarku.

Styl Natalii. W związku z faktem, że zadania w pracy wymagają od Natalii nie lada skupienia, lepiej, żeby nic jej nie rozpraszało. Preferuje minimalizm na biurku i w swoich stylizacjach. Często wybiera proste marynarki, spodnie, golfy, ewentualnie proste sukienki, wszystko bez wzorów, napisów, nadruków, w stonowanych kolorach

Agnieszka

Agnieszka, pracuje w Vissavi od 2017 roku.

Każda sukienka ma swój początek. Najpierw projektantka znajduje inspirację, następnie pojawia się pomysł, który zostaje przelany na kartkę w formie rysunku, potem następuje weryfikacja pomysłu w oparciu o Wasze potrzeby. Kolejny bardzo ważny krok to odszycie wzoru. Pierwsze spojrzenie na projekt, który dzięki zdolnościom Agnieszki staje się rzeczywistością.

Wzór odszywamy w kilku rozmiarach, by sprawdzić, jak leży na różnych typach sylwetek, czy nic się nie marszczy, nie ściąga, czy któryś z elementów nie jest za krótki lub zbyt długi... i czy dana rzecz jest zwyczajnie wygodna! Agnieszka kontroluje jakość wzorów, a także poszczególnych ubrań, które wychodzą z produkcji. Gdy mają jej akcept - bezpiecznie trafiają do sklepu i czekają na Was.

Styl Agnieszki to tzw. „smart casual”. Ma być elegancko i jednocześnie na luzie, a przede wszystkim komfortowo. Taki półformalny look pozwala Agnieszce na indywidualne podejście do obowiązujących trendów. Ważniejsze jest dla niej podkreślenie cech swojego charakteru niż ślepe podążanie za modą.

Agnieszka

Poznajcie naszego fotografa, Agnieszkę, z która pracuje z nami już od ponad 4 lat.

Aga od samego początku doskonale wyczuła kobiecość z jaką utożsamia się marka Vissavi. Szybko okazało się, że postrzega kobietę w podobny sposób jak nasze projektantki, dostrzega jej wielowymiarowość, dojrzałość, spokój, delikatność i moc.

Cały zespół jednogłośnie uznał, że trzeba w pełni wykorzystać talent i wrażliwość Agnieszki. Jedynym sposobem na to, było przygotowanie profesjonalnego studia fotograficznego w siedzibie firmy, które mogłoby pracować o każdej porze dnia. Wyposażone w nowoczesny sprzęt fotograficzny typu aparaty, obiektywy, oświetlenie oraz elementy scenograficzne tak, by sprostać kreatywnym pomysłom fotografa i zespołu.

W tej chwili Agnieszka wykonuje większość naszych sesji, zaczynając od tych wizerunkowych, poprzez life style, a kończąc na zdjęciach do sklepu online.

Zastanawiacie się pewnie jakie stylizacje lubi nasza Pani fotograf? Odpowiedź jest prosta luźne, wygodne, nieopinające, takie, które dają możliwość swobodnego ruchu i wykonania doskonałego zdjęcia.