wstecz

Vissavi jesień-zima 2018/19

VISSAVI JESIEŃ/ZIMA 2018/19

Projektanci marki Vissavi w sezonie jesień zima 2018/19 uwspółcześnili modę z lat 80tych z pieczołowitą dbałością o kobiecość z jej wszystkimi atutami.
W kolekcji dominuje głęboki szmaragd, butelkowa zieleń, nasycone bordo, wyrazista czerwień, nie zabraknie również klasycznej czerni i granatu.

Kolekcja posiada linię casualową, wizytową i biznesową.

Linia casualowa wyróżnia się funkcjonalnością i wygodą noszenia.
Dostosowana do obecnego aktywnego stylu życia kobiet. Mamy tu połączenie modnych w tym sezonie printów zwierzęcych i kwiatowych, granatowego deninu, miękkiej dzianiny, melanżowych dresówek i nieśmiertelnej kraty z jej nowymi rodzajami, z których każdy wybierze odpowiedni dla siebie wzór. Dopełnieniem każdego modelu są gumki, niestandardowe zamki i ozdobne taśmy, które nadają wyjątkowości nawet najprostszym modelom.

W linii wizytowej projektanci postawili na zmysłowość.
Mamy tu połączenie stylów New Romantic i Glam Rock. Zwiewne lekkie szyfony z falbanami w zestawieniu ze skórzanymi elementami i napami. W modelach z tej linii projektanci  podkreślają walory kobiecej sylwetki.  Głębokie dekolty, odsłonięte ramiona, sensualne rozcięcia i delikatne prześwity stanowią kwintesencję kobiecości.

Linia biznes to klasyka w nowym obliczu.
Inspirowana jest aktywną, pewną siebie i niezależną kobietą. Dominują w niej ołówkowe podkreślające sylwetkę sukienki z nieoczywistymi akcentami. Biznes Look Vissavi to alternatywa dla formalnych uniformów.  Ta linia to absolutny must have każdej garderoby!

kolekcja_vissavi_jesien18_007

kolekcja_vissavi_jesien18_005

kolekcja_vissavi_jesien18_006

kolekcja_vissavi_jesien18_004

kolekcja_vissavi_jesien18_002

kolekcja_vissavi_jesien18_001

kolekcja_vissavi_jesien18_003