wstecz

Rewolucja w świecie mody!

Chcemy zwrócić Waszą uwagę na Projekt Fashion Revolution i jednocześnie dołączyć do grona firm, które
odpowiedziały na nurtujące pytanie wielu klientów „Who made my clothes?”

Prześwietlamy dla Was proces naszej produkcji, którą w całości wykonujemy w Polsce, we współpracy zzaprzyjaźnionymi od wielu lat zakładami krawieckimi. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykrojów,szycia oraz wyboru tkanin z pieczołowitą dbałością o każdy detal, tworząc modę ponadczasową.

Sezon letni w pełni, a my intensywnie pracujemy nad kolekcją jesień/zima. Burza mózgów przy stole z próbkami tkanin i codzienne dylematy, który z tych printów przypadnie Wam do gustu, czy może postawimy na tkaninę gładką czy mamy wersję dla tych klientek, które lubią bawić się modą i są mniej zachowawcze? Pytań przy tym stole pojawia się ilość niezliczona i nie odchodzimy od niego dopóki na wszystkie nie znajdziemy odpowiedzi.

LOKA0766

Kolejny etap to konstrukcja – czyli to co wyróżnia naszą markę – precyzyjne konstrukcje na polskie sylwetki, to efekt wieloletniego doświadczenia naszych konstruktorek. Z wyrysowanego szablonu wykonujemy pierwsze przeszycie wzoru, który mierzy modelka techniczna. I kolejna burza mózgów czy na pewno sylwetka dobrze wygląda, czy dobrze została dobrana tkanina, czy jest odpowiednia długość, czy model będzie funkcjonalny
i pytanie, na które nie znamy odpowiedzi ale zawsze pada „Czy trafi w gusta naszych klientek?”.

3

Odpowiedź na to pytanie otrzymamy od Was niebawem, jak ostateczny produkt trafi na sklepowe wieszaki. Zanim to nastąpi wprowadzamy szablony do Elektronicznego Systemu Przygotowania Produkcji, w celu przygotowania modelu do stopniowania rozmiarów. Następnie powstają układy krojów, które przekazujemy zakładowi krawieckiemu do precyzyjnego wycięcia poszczególnych elementów danego modelu.

LOKA0604

Ostatnim etapem przygotowanie produkcji jest wybór dodatków: zamki, guziki, haftki, lamówki, aplikacje, podszewki itp. a to wszystko po to, żeby zaskoczyć Was efektem końcowym, w którym przemyślany jest nawet najmniejszy detal. Tak przygotowany zestaw trafia do zakładu krawieckiego i szyjemy!
Narzucając przy tym zawrotne tempo, żeby zadowolić Was szeroką ofertą, jak już nadejdą te chłodniejsze dni.
Pierwsze modele z kolekcji jesień/zima, już czekają na swój czas, na naszym magazynie, a nowości z kolekcji Babie Lato codziennie trafiają na sklepy.

LOKA0706

O tym jak dokładnie wygląda praca w szwalni opowiemy niebawem, śledźcie naszego bloga, a tymczasem pozdrawiamy zza biurka, przy którym zastanawiamy się codziennie o czym to chciałbyście dzisiaj poczytać.

LOKA1029

#whomademyclothes