wstecz

Kolekcja kapsułowa Vissavi - elegancja i ponadczasowość

Elegancja, szyk, ponadczasowość i uniwersalność. Taka jest nasza kolekcja kapsułowa, której poszczególne elementy możecie swobodnie ze sobą miksować, tworząc zestawy właściwie na każdą okazję. Uszyta z uniwersalnej, a zarazem eleganckiej i ultrawygodnej dzianiny - to zdecydowany "must have" w sezonie Jesień/Zima 2021/22! 

W naszej kolekcji kapsułowej czekają na Was bluzki AMY, FEYRA i EMILY, spodnie MIDO, spódnice OXA i IMEY oraz żakiet ISLA, które pięknie będą wyglądać zarówno miksowane razem, jak i zestawione z innymi elementami garderoby. Dostępne w czterech kolorach - fuksjowym, granatowym, czarnym oraz kremowym, pozwolą na stworzenie ciekawych stylizacji na wiele okazji.

Nie trzeba przecież mieć szafy pękającej w szwach, żeby zawsze, niezależnie od okoliczności, mieć się w co ubrać i za każdym razem wyglądać pięknie. Mniej elementów garderoby, za to takich, które doskonale do siebie pasują, pozwali Wam na stworzenie świetnych stylizacji, oszczędność czasu, ale też nerwów związanych z odwiecznym kobiecym problemem "nie mam się w co ubrać" i "nic do siebie nie pasuje w mojej szafie". Dodatkowo klasyczne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody - to doskonały wybór, jeżeli lubicie ponadczasową elegancję i stawiacie na wysoką jakość. Dobrze zorganizowana szafa kapsułowa to inwestycja na lata - zdecydowanie warto zadbać o to, aby móc swobodnie miksować poszczególne jej elementy.

Wszystkie bluzki, spodnie i spódnice dostępne w kolekcji kapsułowej możecie dowolnie ze sobą miksować i mieć pewność, że za każdym razem stworzycie spójne, niezwykle kobiece stylizacje, pasujące na wiele okazji.