Zapraszamy na kolejne party z VISSAVI! Po Domówce Dresówce i Garden Party przyszedł czas na ROOF PARTY!

Nasza impreza odbyła się w miejscu z obłędnym widokiem, cudownym klimatem i pysznym jedzonkiem. Mowa tu o Szklane Lniane w miejscowości Korczyna niedaleko Rzeszowa, które przyjęło nas z otwartymi ramionami i pozwoliło nam na super zabawę w rytmie VISSAVI.

Jak zawsze całe przyjęcie zaczęło się od serdecznych uścisków, powitań oraz rozmów na różne tematy. Pogoda bardzo nam dopisała pomimo zapowiedzi, że tego dnia będzie istne oberwanie chmur. Z błękitnego nieba lało się Słońce, a atmosferę dodatkowo rozgrzewała latynoska muzyka.
Ostatecznie założycielka VISSAVI Agata natchniona hiszpańską nutą porwała wszystkie dziewczyny na mini lekcję bachaty. Szpilki poszły w kąt, a gęsta trawa stała się idealnym parkietem dla tanecznych kroków i pięknym kontrastem dla kolorowych kreacji od VISSAVI.

Ważnym punktem i zarazem niespodzianką były 50-te urodziny naszej kochanej Ani.
Trudno było utrzymać tę niespodziankę w tajemnicy do końca, ale reakcja Ani kiedy pojawił się tort oraz balony świadczy o tym, że się udało! Było zaskoczenie, wzruszenie i łzy – czyli jak to u nas, emocji nie brakowało.
Sezon letnich imprez uważamy za otwarty!

Garderoba Vissavi

Garden Party

Lato! Ach, ile to jest przyjemności, dni mijają, a każdy z nich to radość, uciecha, po prostu czysta przyjemność!

Nawet praca wydaje się lżejsza, czas szybciej płynie, nic nie jest przeszkodą, sprawy same się rozwiązują... Też macie takie odczucia? Pytamy Was głośno i z dużych liter, jak się macie, nasze kobiety Vissavi? Mamy nadzieję, że dobrze i tylko dobrze.

Widzimy, jak bardzo podoba Wam się nasza nowa kolekcja i wszystkie działania wokół. Wasze zadowolenie, pełne radości reakcje i komentarze są dla nas bezcenne, dlatego nie zatrzymujemy się i idziemy dalej.

W końcu pogodę mamy przepiękną. Słońce nas rozpieszcza, a błękitne niebo zachwyca każdego dnia.
Co powiecie w takim razie na przyjęcie na świeżym powietrzu?! W fantastycznym miejscu z obłędnym widokiem? Trochę w stylu boho, trochę w stylu glamour, a trochę w stylu hiszpańskim?
Elegancka biel, dywany na trawie, pastelowe poduszki, pachnące kwiaty, powiewające na wietrze kolorowe wstążki, pyszności na stole i muzyka w tle, która nie pozwalała siedzieć w miejscu? A w centrum 13 wyjątkowych kobiet!
Część z nas na pewno poznajcie - to dziewczyny tworzące zespół VISSAVI. Pozostałe to nasze koleżanki, przyjaciółki, siostry. Każda inna, wyjątkowa, piękna, jedyna w swoim rodzaju. Łączą nas relacje w pracy oraz te prywatne i na pewno łączy nas miłość do sukienek.

Tęskniłyśmy za sobą, za wyjściem z domu, za spotkaniami, za roztańczoną sukienką, jej lekkością i wiosenno-letnią odsłoną, stąd pomysł zorganizowania letniego przyjęcia na świeżym powietrzu - garden party!
Bawiłyśmy się doskonale, aż po zachód Słońca, uwalniając całe pokłady dobrej energii i dziewczęcej radości.
Kochane! Zapraszamy Was na to przyjęcie, przenieście się tam z nami za pośrednictwem fotografii.
Przy tej okazji chcemy Was zaprosić do czegoś jeszcze! Niech ten album będzie symbolicznym zaproszeniem dla wszystkich kobiet, które tęskniły… Za kontaktem, zabawą, zwyczajnym „wystrojeniem się”, po prostu za sobą, swoją kobiecością w pełnym wymiarze, za tą wersją swojego kobiecego Ja w 100%!
Niech się dzieje! Lato, Zabawo, Życie trwaj!

Dress Party

Lata temu nasze mamy, ciotki i babcie spotykały się w swoich mieszkaniach, stroiły się dla samych siebie, pięknie ubierały, czesały i malowały. Piekły ciasta, przygotowywały owocowy poncz, energetyczne nalewki, a na stole pojawiały się najlepsze obrusy i zastawy. Jaki był tego cel? Celem było spotkanie towarzyskie, tak zwana „domówka”. Rozmawiały, śmiały się, wspominały, inspirowały się nawzajem. Pielęgnowały w ten sposób relacje między sobą, zapominając na moment o obowiązkach.

Dziś my Polki jesteśmy trochę bardziej wygodne i praktyczne, ale potrzebę zabawy mamy tę samą i nadal uwielbiamy wyglądać pięknie… więc gdyby tak sukienkę zamienić na dres, ale oczywiście na jego elegancką wersję?

Zapraszamy Was, nasze drogie klientki na „Dress Party z Vissavi” czyli naszą „Domówkę Dresówkę”, przyjęcie w stylu retro, gdzie możecie zobaczyć naszą najnowszą kolekcję miękkich, wygodnych i eleganckich dresów oraz dresowych sukienek ps. „girls just want to have fun”