wstecz

Vissavi inspiruje! Taneczna sesja w Lemon Studio!

Vissavi inspiruje! Pomysł tanecznej sesji Vissavi zrodził się z pasji do tańca właścicielki marki, która zaprosiła swoich roztańczonych przyjaciół do wspólnej salsowej sesji zdjęciowej.

Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latynoamerykańskim o pochodzeniu karaibskim, rozwiniętym szczególnie na Kubie i w Ameryce. Ten energetyczny taniec przekracza granice rasy, wieku, rozmiaru, koloru, pochodzenia społecznego i przekonań. Łączy kultury, społeczności, a widok szczęśliwych ludzi kołyszących biodrami w rytm muzyki jest remedium na obecne czasy.

Taniec wytrąca nas z głowy i sprowadza do czucia i doświadczania chwili obecnej. Jest wspaniałym lekarstwem na stres, usztywnienia ciała i nadmierne myślenie. Tańcząc, generujemy tak dużo dobrej energii i radości, że później emanujemy dobrym nastrojem na całe otoczenie. 

W tańcu jest miejsce na bliskość, kontakt ze sobą i drugim człowiekiem, prowadzenie przez muzykę i zmysły. Spróbuj i daj się ponieść tanecznym rytmom.

Dziękujemy tancerzom ze szkoły LEMON SALSA za zaangażowanie w czasie sesji i możliwość pokazania, jak pięknie nasze sukienki prezentują się w tańcu!