wstecz

Roof party czyli letnie przyjęcie z Vissavi!

Zapraszamy na kolejne party z VISSAVI! Po Domówce Dresówce i Garden Party przyszedł czas na ROOF PARTY! Nasza impreza odbyła się w miejscu z obłędnym widokiem, cudownym klimatem i pysznym jedzonkiem. Mowa tu o Szklane Lniane w miejscowości Korczyna niedaleko Rzeszowa, które przyjęło nas z otwartymi ramionami i pozwoliło nam na super zabawę w rytmie VISSAVI.

Jak zawsze całe przyjęcie zaczęło się od serdecznych uścisków, powitań oraz rozmów na różne tematy. Pogoda bardzo nam dopisała pomimo zapowiedzi, że tego dnia będzie istne oberwanie chmur. Z błękitnego nieba lało się Słońce, a atmosferę dodatkowo rozgrzewała latynoska muzyka.

Ostatecznie założycielka VISSAVI Agata natchniona hiszpańską nutą porwała wszystkie dziewczyny na mini lekcję bachaty. Szpilki poszły w kąt, a gęsta trawa stała się idealnym parkietem dla tanecznych kroków i pięknym kontrastem dla kolorowych kreacji od VISSAVI.

Ważnym punktem i zarazem niespodzianką były 50-te urodziny naszej kochanej Ani. Trudno było utrzymać tę niespodziankę w tajemnicy do końca, ale reakcja Ani kiedy pojawił się tort oraz balony świadczy o tym, że się udało! Było zaskoczenie, wzruszenie i łzy – czyli jak to u nas, emocji nie brakowało.

Sezon letnich imprez uważamy za otwarty!

17.jpg

35.jpg

17.jpg

35.jpg

17.jpg

35.jpg

17.jpg

35.jpg

10.jpg

35.jpg

10.jpg

35.jpg

10.jpg

35.jpg

10.jpg

35.jpg

10.jpg

35.jpg