wstecz

Kolekcja nocna Vissavi „Gotowa, by śnić”

Kolekcja nocna Vissavi „Gotowa, by śnić”

Odkryj koszulki nocne, które uszyte są z naturalnej wiskozy, micromodalu polskiej produkcji. Są wyjątkowo miękkie w dotyku, przyjemnie otulają sylwetkę, a piękne wykończenia oryginalnymi szwajcarskimi koronkami i dopracowana linia sprawią, że poczujesz się w nich wyjątkowo. Najważniejsza jesteś Ty i Twoje samopoczucie. W naszych koszulkach dołożyliśmy wszelkich starań, żeby tak właśnie było. Naturalne włókna zapewniają komfort termiczny, właściwości oddychające i odprowadzające wilgoć a jednocześnie jedwabistość chwytu i piękny lejący się efekt, opływający sylwetkę. Całość kolekcji szyta jest w Polsce z dzianin polskiej produkcji, z intencją piękna dla każdej kobiety.

 

Poznaj materiały z których powstała wysokiej jakości kolekcja nocna Vissavi. 

Wiskoza i jej właściwości

To materiał wyprodukowany z włókna celulozowego, uzyskiwanego głównie z drewna świerku i sosny. Naturalne pochodzenie włókien celulozy pozwala uniknąć poczucia przegrzania podczas snu. Produkty uszyte z dzianin wiskozowych zapewniają komfort termiczny i przewiewność oraz ochronę przed podrażnieniami i infekcjami na tle bakteryjnym. Włókna wiskozowe nie wywołują alergii, nie przyciągają drobinek kurzu, a w dotyku znakomicie imitują jedwab – przewyższając go swoimi właściwościami i trwałością.

Modal i Micromodal – właściwości

Materiały produkowane również z włókien celulozowych, uzyskiwanych z drewna bukowego. Modale są wyjątkowo higroskopijne (pochłaniają 50% więcej wilgoci niż bawełna), co zapewnia dużo lepszy komfort użytkowania i jednocześnie pozwala uzyskać znacznie wyższe trwałości kolorów niż w przypadku bawełny. Dzianiny wykonane z przędz modalowych są odporne na uszkodzenia, gładkie, a przy tym delikatne. Micromodal charakteryzuje się szczególną delikatnością włókien, z których wyprodukowana jest przędza. Dzięki właściwościom tych mikrowłókien dzianiny micromodalowe mają wyjątkowo miękki i jedwabisty chwyt, a jednocześnie zachowują odporność na uszkodzenia, trwałość kolorów i właściwości oddychające.

Zobacz kolekcję nocną Vissavi „Gotowa, by śnić” 

vissavi_piżamki-16

vissavi_piżamki-19

Zobacz: Koszula nocna Izyda w kolorze ecru

vissavi_piżamki-3 (1)

Zobacz: Koszula nocna Afrodyta w kolorze czarnym

vissavi_piżamki-2

Zobacz: Koszula nocna Afrodyta w kolorze czarnym

vissavi_piżamki-6

Zobacz: Koszula nocna Izyda w kolorze beżowym

vissavi_piżamki-8

Zobacz: Koszula nocna Izyda w kolorze beżowym

 Zobacz całą kolekcję tutaj: KOLEKCJA NOCNA