Pokazuje 37 - 40 z 40 elementów
na stronę
 • Niewielka, praktyczna torebka w kolorze fioletowym. Wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej. Dzięki dwóm, odpinanym paskom można nosić ją na ramieniu lub w ręku. Zapinana na zamek. W środku znajduje się kieszonka zamykana na suwak. Wnętrze wykończone podszewką. Po bokach posiada dodatkowe komory z zamkiem. Metalowe elementy w kolorze srebrna.

  119,90 zł 169,90 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Zobacz produkt Oczekiwanie na dostawę

  Elegancka torebka w kolorze czarnym wykonana z dobrej jakości eko skóry wytłoczonej we wzór skóry węża. Posiada odpinany pasek z łańcuszkiem, z możliwością regulacji. Zapinana na zamek, wewnątrz znajduje się kieszonka zapinana na suwak. Wnętrze wykończone czarną podszewką. Metalowe elementy w kolorze srebrna.

  89,90 zł 109,90 zł
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • Elegancka torebka w kolorze czerwonym wykonana z dobrej jakości eko skóry wytłoczonej we wzór skóry węża. Posiada odpinany pasek z łańcuszkiem, z możliwością regulacji. Zapinana na zamek, wewnątrz znajduje się kieszonka zapinana na suwak. Wnętrze wykończone czarną podszewką. Metalowe elementy w kolorze srebrna.

  89,90 zł 109,90 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Elegancka torebka w kolorze srebrnym wykonana ze skóry naturalnej wytłoczonej we wzór skóry węża. Posiada odpinany pasek w kolorze czarnym z możliwością regulacji. Zapinana na zamek, wewnątrz znajduje się kieszonka zapinana na suwak. Wnętrze wykończone czarną podszewką. Z tyłu posiada dodatkową kieszeń na zamek. Metalowe elementy w kolorze srebrna.

  139,90 zł 199,90 zł
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 37 - 40 z 40 elementów