Walentynki’19

czwartek, 7th Luty 2019

Walentynki tuż tuż, a Ty nie masz pomysłu co ubrać na romantyczną kolację, imprezę w klubie czy może randkę w kinie?

Wprawdzie nie tylko w tym dniu chodzimy na randki i okazujemy sobie czułość, ale w Walentynki każda z nas chce wyglądać dla swojej drugiej połówki wyjątkowo i jeszcze piękniej.

Co zatem wybrać, aby podkreślić charakter tego dnia, a tym samym powalić na kolana swojego partnera?

Pierwsza myśl, jaka nasuwa się każdemu z nas, to stylizacja w kolorze czerwieni. Czerwień to nieodłączny element Walentynek, to kolor namiętności i miłości. Nie ma nic bardziej trafnego na Walentynkowe spotkanie jak czerwona sukienka. Nie wszyscy jednak są na tyle odważni by zdecydować się na czerwony outfit, albo po prostu preferują sukienki w monochromatycznych zestawieniach. Dlatego też, na pomoc przychodzą styliści naszej marki! Przedstawiamy kilka modeli z najnowszej kolekcji, które idealnie wpasują się w klimat Walentynek. Niech każda z Was, w ten dzień poczuje się pięknie, a przede wszystkim swobodnie i seksownie.

Delikatnie i romantycznie…

Delikatna i romantyczna

Rockowo i z pazurem

Rockowo i z pazurem

Klasycznie i kobieco

klasycznie i kobieco

Wybierając stylizację, zwróć przede wszystkim uwagę na to, aby podkreślić swoje atuty, a zamaskować mankamenty sylwetki. Pamiętaj również o tym, że przesadne eksponowanie dekoltu czy też odkrytych nóg, nie zawsze jest seksi! Niekiedy warto pozostawić pole do popisu dla męskiej wyobraźni 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *