Vissavi jesień zima 2019/20

czwartek, 26th Wrzesień 2019

TABLICA INSPIRACYJNA J-Z 2020

Inspiracją dla projektantów marki Vissavi w sezonie jesień zima 219/20 była współczesna kobieta i różne odsłony jej kobiecości. Kolekcja, którą proponuje Vissavi to uniwersalny styl charakteryzujący się ponadczasowością oraz nowoczesnymi funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jest to połączenie komfortu z trendami modowymi tego sezonu w wersji dla kobiet odważnych i zdecydowanych jak również subtelnych i zmysłowych romantyczek. Kreatorzy marki połączyli prostotę z niebanalnym wzornictwem i nasyconą kolorystyką. W kolekcji dominuje butelkowa zieleń, winna czerwień, różne odcienie bursztynu, mosiężny błękit, nie zabraknie również klasycznej czerni i granatu. Nowością w tym sezonie są kopertowe modele sukienek i koszul oraz spodnie culotte. Kolekcja posiada linię casualową, wizytową i biznesową.

Projekt bez tytułu - 2019-09-24T134046.430

Projekt bez tytułu - 2019-09-24T133916.643

vissavi_aw_014

Linia casualowa charakteryzuje się funkcjonalnością i ponadczasową prostotą. Ta część kolekcji dostosowana jest do obecnego aktywnego stylu życia kobiet. Dominują w niej uniwersalne, oversizowe fasony w połączeniu z tkaninami o nasyconych barwach. W tej linii postawiano na wygodę i komfort użytkowania z zachowaniem wszystkich walorów kobiecości.

Linii wizytowa to pełny wachlarz propozycji na specjalne okazje. Występuje tu połączenie zmysłowości w formie zwiewnych szyfonów i delikatnych prześwitów z odważnymi wysokimi rozcięciami i głębokimi dekoltami. Ważną rolę w tej części kolekcji odgrywa sukienka klubowa a w niej błysk, długość mini i asymetria jako kwintesencja szyku, uroku i pewności siebie. Projektanci gwarantują, że w modelach z tej linii nie da się przejść niezauważonym.

Linia biznes prezentuje zmysłową klasę i wdzięk Stworzona w nowoczesnym wydaniu stylu powerfull dressing, z myślą o kobietach sukcesu. Nowością są trzyczęściowe kostiumy z idealnie skrojonymi marynarkami. Modny w tym sezonie efekt podkreślonych ramion zapewniają bufki, poduszki i modelujące cięcia. Nie mogło i w tej linii zabraknąć flagowego produktu marki Vissavi, którym jest sukienka. Wychodząc poza sztywne ramy formalnego biznes looku przemycone zostały subtelne cięcia i nieoczywiste detale a wszystko to z wysokiej jakości materiałów.

Zobacz kolekcję jesień-zima 2019/20.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *