Rewolucja w świecie mody!

piątek, 5th Lipiec 2019

Chcemy zwrócić Waszą uwagę na Projekt Fashion Revolution i jednocześnie dołączyć do grona firm, które
odpowiedziały na nurtujące pytanie wielu klientów „Who made my clothes?”

Prześwietlamy dla Was proces naszej produkcji, którą w całości wykonujemy w Polsce, we współpracy zzaprzyjaźnionymi od wielu lat zakładami krawieckimi. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykrojów,szycia oraz wyboru tkanin z pieczołowitą dbałością o każdy detal, tworząc modę ponadczasową.

LOKA0950

Sezon letni w pełni, a my intensywnie pracujemy nad kolekcją jesień/zima. Burza mózgów przy stole z próbkami tkanin i codzienne dylematy, który z tych printów przypadnie Wam do gustu, czy może postawimy na tkaninę gładką czy mamy wersję dla tych klientek, które lubią bawić się modą i są mniej zachowawcze? Pytań przy tym stole pojawia się ilość niezliczona i nie odchodzimy od niego dopóki na wszystkie nie znajdziemy odpowiedzi.

LOKA0766

Kolejny etap to konstrukcja – czyli to co wyróżnia naszą markę – precyzyjne konstrukcje na polskie sylwetki, to efekt wieloletniego doświadczenia naszych konstruktorek. Z wyrysowanego szablonu wykonujemy pierwsze przeszycie wzoru, który mierzy modelka techniczna. I kolejna burza mózgów czy na pewno sylwetka dobrze wygląda, czy dobrze została dobrana tkanina, czy jest odpowiednia długość, czy model będzie funkcjonalny
i pytanie, na które nie znamy odpowiedzi ale zawsze pada „Czy trafi w gusta naszych klientek?”.

Projekt bez tytułu

Odpowiedź na to pytanie otrzymamy od Was niebawem, jak ostateczny produkt trafi na sklepowe wieszaki. Zanim to nastąpi wprowadzamy szablony do Elektronicznego Systemu Przygotowania Produkcji, w celu przygotowania modelu do stopniowania rozmiarów. Następnie powstają układy krojów, które przekazujemy zakładowi krawieckiemu do precyzyjnego wycięcia poszczególnych elementów danego modelu.

LOKA0604

Ostatnim etapem przygotowanie produkcji jest wybór dodatków: zamki, guziki, haftki, lamówki, aplikacje, podszewki itp. a to wszystko po to, żeby zaskoczyć Was efektem końcowym, w którym przemyślany jest nawet najmniejszy detal. Tak przygotowany zestaw trafia do zakładu krawieckiego i szyjemy!
Narzucając przy tym zawrotne tempo, żeby zadowolić Was szeroką ofertą, jak już nadejdą te chłodniejsze dni.
Pierwsze modele z kolekcji jesień/zima, już czekają na swój czas, na naszym magazynie, a nowości z kolekcji Babie Lato codziennie trafiają na sklepy.

LOKA0706

O tym jak dokładnie wygląda praca w szwalni opowiemy niebawem, śledźcie naszego bloga, a tymczasem pozdrawiamy zza biurka, przy którym zastanawiamy się codziennie o czym to chciałbyście dzisiaj poczytać :-)

LOKA1029

#whomademyclothes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *