Jak wystylizować się do klubu?

czwartek, 14th Listopad 2019

Wybór odpowiedniej sukienki na imprezę wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Jest to okazja, która wymaga najlepszej stylizacji. Musisz wyglądać ultra kobieco, a jednocześnie czuć się komfortowo przez całą noc. Klubowa impreza to jedno z tych miejsc, gdzie możesz zapomnieć o wszystkim i poczuć się jak gwiazda!

Post blog3

Sukienki wykonane z błyszczących, połyskujących materiałów lub sukienki cekinowe najlepiej sprawdzają się na takich imprezach. Mieniąc się w świetle reflektorów, przy każdym ruchu zmienia kolor  jednocześnie przyciągając uwagę innych. 

Projekt bez tytułu (91)

Jeśli jednak nie lubisz zwracać na siebie uwagi postaw na nieśmiertelną małą czarną, która potrafi zmieniać się jak kameleon. Dzięki dodatkom możesz otrzymać za każdym razem inny klubowy look. Musisz pamiętać, że czarna sukienka nie musi być nudna. Wybierz taką, która delikatnie połyskuje, podkreślając imprezowy charakter stylizacji, a Ty dzięki temu poddasz się fenomenalnej zabawie. 

Post blog2

Nie musisz zakładać dopasowanej mini, by poczuć się seksownie. Wycięcia i wiązania na plecach, a także pęknięcia na ramionach, to świetny sposób na podkreślenie swojej kobiecości i seksapilu w subtelny sposób.

Projekt bez tytułu (90)

Listopad to miesiąc, w którym wypadają andrzejki, a to już tylko krok dzielący nas od Sylwestra i okresu karnawału. Z tego powodu warto pozwolić sobie na wybór sukienki z mocnym akcentem, dzięki której będziesz błyszczała i zachwycała innych.

Post blog 5

Kliknij by zobaczyć pełną karnawałową kolekcję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *