Idealny strój na komunię

piątek, 26th Kwiecień 2019

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie nie tylko dla dziecka, ale dla calej rodziny. Wybór stylizacji więc jest niezwykle istotny, musi być elegancki, wygodny i stosowny do kościała. Chwila to uwieczniana jest na zdjęciach, które towarzyszą nam przez kolejne lata, dlatego warto odłożyć na chwilę przygotowania duchowe i zająć się swoim wyglądem zewnętrznym, niezależnie od tego czy jesteś mamą, ciocią, siostrą czy kuzynką.

Porządane kolory na tego typu uroczystości to pastele i jasne odcienie, unikajcie ciemnych i mrocznych kolorów. Na pewno sprawdzi się minimalistyczna, prosta sukienka. Na wierzch możesz zarzucić w podobnej kolorystyce żakiet lub płaszcz w zależności od pogody, jak same wiecie w maju może być ona kapryśna.

Projekt bez tytułu (13)

1.Sukienka FLOKS, 2. Sukienka APRIL1, Żakiet IWANA, 3. Sukienka AMARYSLIS

Jeśli jednak nie przepadasz za minimalizmem możesz założyć wzorzystą lub szyfonową sukienkę, które dodają lekkości i zwiewności całej stylizacji.

Projekt bez tytułu (14)

1.Sukienka MAKIA, 2. Sukienka DAMERI 3. Sukienka FORAJANA, Żakiet FINN

Stylizacja na komunię, nie musi opierać się tylko na sukience. Śmiało możemy wybrać damski garnitur, który tak jak wspominaliśmy w poprzednich postach jest niezwykle kobiecy i ponadczasowy. Ołówkowa spódnica z elegnacką bluzką to również może być strzał w dziesiątkę.

Projekt bez tytułu (10)

1. Spódnica KILIA, bluzka MIRRA, 2. Spódnica KILIA, Żakiet FINN, Bluzka DADA

Nie zapominamy również o naszych małych kobietkach, dla nich również przygotowaliśmy propozycję, aby w ten szczególnie ważny dzień wyglądały równie pięknie lub nawet tak samo jak mama.

Projekt bez tytułu (11)

Sukienka CALINECZKA

Projekt bez tytułu (15)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *