czwartek, 25th Maj 2017

JAK NOSIĆ ŻAKIET.

To pytanie często pojawia się w naszych salonach, zwłaszcza, jeśli do sukienki jesteśmy zmuszone założyć coś więcej.

Niestety pogoda w naszym rejonie zmusza nas do założenia okrycia na sukienkę i tutaj często zaczyna się problem. Ale spokojnie, mamy na to rozwiązanie. Vissavi w swojej ofercie proponuje całą garść modeli żakietów, właśnie takich aby swoim krojem i kolorem idealnie dopasowały się do kreacji spodniej. Prócz żakietów do dyspozycji mamy też delikatne szale lub bardzo eleganckie płaszcze.

Zasad jest kilka aby cała stylizacja wyglądała elegancko i z klasą. 

1. Jeśli ubierasz sukienkę w jednolitym kolorze dobierz do niej żakiet o tej samej barwie. Nie musi być ton w ton taki sam ale pamiętaj o kolorze. Możesz dobrać model jaśniejszy lub ciemniejszy. Możesz także wybrać żakiet z dodatkiem złotej nici lub jeśli suknia jest gładka, z wytłoczonym wzorem. Czego się wystrzegać? Kontrastów! Kontrastowe połączenia w eleganckich stylizacjach odbiegają od klasyki i po prostu nie wyglądają dobrze. 

2. Jeśli masz sukienkę wzorzystą masz więcej opcji. Wybierz żakiet w kolorze tła sukni, jednak w takim przypadku pamiętaj aby kolor był ton w ton. Jeśli nie, poszukaj żakietu w kolorze dominującego wzoru. W tej sytuacji także pamiętaj o unikaniu widocznego kontrastu. Zwróć uwagę na dodatki, przy wzorzystych sukienkach warto postawić na akcesoria wtapiające się w tło.

3. Nie chcesz żakietu? Nie ma problemu, dobierz lekki szal, a zasady zastosuj dokładnie takie same jak powyżej.

Proste? Pewnie, nie ma nic łatwiejszego. Zachowując monochromatyczną, tonalną kolorystykę i prostotę, zawsze eleganckie stylizacje wyglądają klasycznie i szykownie.

Autor: Joanna Drabik, Stylista Gwiazd

.

 stylizacja zakiet vissavi 1

.

PUDROWA SUKIENKA VISSAVI ZAKIET

.

VISSAVI SREBRO ZŁOTO SUKIENKI

.

VISSAVI RED

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *