wtorek, 16th Maj 2017

Powrót kobiecości z sukienkami Vissavi.

Zaobserwowaliśmy, że w ostatnim czasie „męski” trend u kobiet, mamy tutaj na myśli spodnie z obniżonym stanem i koszule oversize odchodzi do lamusa. Kobiety zdecydowanie stawiają na swoją kobiecość, którą idealnie można podkreślić odpowiednio dobranym lookiem. Zaczynamy tutaj od spodni z wyższym stanem, stanem, który doskonale zaznacza talię, przechodzimy przez body oraz koszule, krojone tak aby wyeksponować kobiece kształty, a kończymy na najważniejszym – SUKIENKACH. 

Od tego sezonu sukienki górują w kobiecych szafach. Widać to na każdym kroku. W internecie, na ulicy, na parkietach, na wakacjach kobiety stawiają na sukienki. 

Możemy dobrać taki fason, który będzie idealny na każdą okazję. Vissavi wychodzi na przeciw klientkom i wzbogaca swoją ofertę. Możemy znaleźć tu sukienki na każdą sylwetkę, sukienki, które wyeksponują nasze walory. Odpowiednio dobrane kolory rozświetlają i podkreślają konkretną urodę. Kolekcja jest podzielona na casualową oraz elegancką. Znajdziemy modele, które idealnie wpasują się na letnie przyjęcia, ale i modele weekendowe, lekkie i bawełniane.

Co najważniejsze? Cała kolekcja jest limitowana, to oznacza, że sukienkach Vissavi możecie czuć się bardzo wyjątkowo!

vissavi 1

.

vissavi 2

.

vissavi 3

Autor: Joanna Drabik, Stylista Gwiazd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *